Žemaičių g. 7, Pagėgiai
LT-99290
8 441 57593
info@psgn.lt
Pir - Ket 8:00 - 17:00 Pen 8:00 - 15:45
Pietūs 12:00 - 12:45

Muzikinė popietė

Gruodžio 22 dienos rytas senelių namuose prasidėjo neįprastai – su muzika, svečiais ir dovanomis. Senelius aplankė ir saldžias dovanas dalino Pagėgių savivaldybės mero pvaduotojas S. Stonys, administracicjos direktoriaus pavaduotojas A. Einikis ir paramos skyriaus vyriausioji specialistė I. Kentrienė. Nebuvo pamirštas nei vienas: aplankyti ir pasveikinti I ir II korpuso gyventojai, bei palaikomo gydymo ir slaugos ligoninėje besigydantys senjorai. Kiekvienas iš svečių rankų gavo po dovanėlę bei nuoširdų palinkėjimą Taip pat su dovanomis ir nuoširdžiu sveikinimu senelius aplankė Pagėgių savivaldybės tarybos narys E. Kuturys.

          Advento laikotarpį užbaigėme nuoširdžiu ir šiltu koncertu, kurį padovanojo Gitana ir Rimas TamašauskaI. Gražios ir skambios dainos sužavėjo senjorus savo nuoširdumu, tad sulaukė audringų plojimų. Šventės metu šoko, dainavo,  įvairius žaidimus žaidė ne tik seneliai, darbuotojai, bet ir pasveikinti atvykęs tarybos narys E. Kuturys.

         Nušvitusiuose senelių veiduose ir rankų paspaudime buvo juntama jų širdžių šilumą bei dėkingumas. Gyventojai nuoširdžiai dėkojo G. Ir R. Tamašauskams už padovanotą koncertą, už jiems skirtą dėmesį, o ypač, už meilę ir gražius žodžius.

Vyr. socialinė darbuotoja Asta Lankauskienė