Saulėtą pirmadienį mūsų namuose tvyrojo šventinė nuotaika - gausiai susirinkome paminėti artėjančių Joninių. Prie bendro stalo susėdo gyventojai ir darbuotojai, o džiugią popietę dar labiau praturtino svečiai iš antrojo korpuso bei Grupinio gyvenimo namų. Šilčiausi sveikinimai ir nuoširdžiausi linkėjimai buvo skirti mūsų varduvininkams - Jonukui ir dviem Janinoms. Kartu dalijomės gera nuotaika, jaukiais pokalbiais ir bendrystės džiaugsmu, kuris kiekvieną šventę paverčia ypatinga.
