Žemaičių g. 7, Pagėgiai
LT-99290
8 441 57593
info@psgn.lt
Pir - Ket 8:00 - 17:00 Pen 8:00 - 15:45
Pietūs 12:00 - 12:45

Tolerancijos savaitė prieš Šv. Kalėdas

„Užuojauta ir tolerancija yra ne silpnumo, o didelės stiprybės ženklas.“ Dalai Lama

Guodžio 11 – 15 dienomis Pagėgių  palaikomojo gydymo, slaugos ir senelių globos namuose vyko Tolerancijos savaitė, per kurią savo dainas, eiles, šypsenas, pačių padarytas dovanėles dovanojo Pagėgių pradinės mokyklos mokiniai, jų mokytojos I. Ubartienė ir G.Ggrigaitienė. Natkiškių kultūros namų vaikų ir jaunimo dramos būrelis, vadovaujamas Rasos Armonienės, dovanojo gyventojams K. Kubilinsko ištrauką iš pjesės-pasakos ,,Strakaliukas ir Makaliukas“.

Antradienį senelius gražino Tauragės profesinio rengimo centro kirpėjų ir higieninės kosmetikos kosmetiko specialybės mokinės ir jų mokytojos, kurios jau kelinti metai iš eilės, prieš Šv. Kalėdas ir Šv. Velykas, teikia grožio paslaugas mūsų senjorams. Taip pat nepamiršo mūsų ir Pagėgių Šv. Kryžiaus parapijos klebonas K. Žutautas, kuris trečiadienį aplankė senelius, laikė šv. Mišias, linkėjo visiems sveikatos, dievo palaimos ir gražių ateinančių metų.

Penktadienį, Gruodžio 15 dieną, nuskambėjo paskutinieji „Tolerancijos savaitės“ akordai, bet pagarba ir užuojauta senam ir neįgaliam žmogui liks visuomet, nes šie žmonės yra mūsų visuomenės dalis. Tądien pas mus svečiavosi Natkiškių kultūros namų moterų vokalinis ansablis „Gluosnė”, vadovaujamas V. Armono. Nuostabiais dainų garsais ir žodžiais prisipildė senelių namai. Skambėjo kalėdinė giesmė, dainos apie jaunystę, meilę, prabėgusius metus, kurios jaudino senjorų širdis, nevienas ir ašarą nubraukė.  Dainas lydėjo socialinės darbuotojos Astos Bietienės skaitomos eilės.

Visa savaitė buvo dosni dėmesiu, dovanomis, nuoširdžiais linkėjimais, gražiomis dainomis. Nuoširdžiai dėkojame visiems už aplankymą, dėmesį mums, gražius žodžius,nuostabias dainas ir skanias dovanas. Mes svečiams padovanojome pačių gamintus raktų pakabukus, megztas kojines, šalikus ir tarėme didelį AČIŪ. Kiekviena mūsų diena buvo vis kitokia, bet labiausiai ji prasminga – buvimu kartu.