Žemaičių g. 7, Pagėgiai
LT-99290
8 441 57593
info@psgn.lt
Pir - Ket 8:00 - 17:00 Pen 8:00 - 15:45
Pietūs 12:00 - 12:45

Šimtmečio paminėjimas

ŠIMTMETIS – tai istorija, kurią kūrė visi Lietuvoje ir užsienyje gyvenantys lietuviai – mūsų tėvai, seneliai, proseneliai ir mes patys. Daugelis savo šeimose turime dar gyvų prisiminimų apie signatarus, diplomatus, ūkininkus, partizanus, dvasininkus, sportininkus, mokytojus, Sąjūdžio dalyvius, mokslininkus ar savanorius. Jie yra mūsų herojai, mūsų Lietuva.

Minint atkurtos Lietuvos gimtadienį nelikome abejingi ir mes, senelių namų gyventojai, dienos centro lankytojai bei darbuotojai. Iš balionų sukūrėme originalią trispalvę ir ja papuošėme senelių namus, gaminome trispalves širdeles, kuriomis pasipuošėme patys.

Vasario 15 – ąją, mus aplankė Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos kraštotyros būrelio mokiniai su vadove K. Dargužiene, socialine pedagoge I. Juciūte ir mokytoja J. Kaleginiene, kurie visus papuošė pačių pagamintomis trispalvėmis sagėmis. Moksleiviai Algimantą Mackų pristatė kaip vieną iš žymiausių mūsų krašte gimusių žmonių, kaip naujosios kartos žmogų, publicistą, poetą, kritiką, įnešusį savo indėlį ir į lietuvių išeivijos, ir į Lietuvos kultūrinį gyvenimą. Merginos sudainavo E. Masytės dainą „Laisvė“, kuriai pritarėme visi susirinkusieji. Senelių namų darbuotojai ir gyventojai svečiams parodė Šv. Valentino dienai sukurtą mini spektaklį „Šv. Valentinas“, kuris sužavėjo visus – nepaliko abejingo nei jauno, nei seno. Direktorė R. Narušienė popietę užbaigė eilėmis apie meilę: meilę sau, savo  artimui ir savo kraštui, dėkojo svečiams už gražius žodžius, palinkėjimus. Mūsų gyventojai E. Kriaučiūnienei, vasario 16 dieną minėsiančiai 81 gimtadienį, įteikė Pagėgių savivaldybės mero kvietimą, dalyvauti šventiniame vasario 16 d. renginyje.